• Свеж
Висок Морон Тоалетна Хартија Носители Тоалет Rollpaper Носителот Со Капак За Кујна Хартија за Држачот за Ѕид за правилно Поставена SUS Во Сребро.

Висок Морон Тоалетна Хартија Носители Тоалет Rollpaper Носителот Со Капак За Кујна Хартија за Држачот за Ѕид

Оценка на посетителот:
DEN 719.04
DEN 669.00 -7 %

Стока
Во продавницата

Бесплатен превозот не ' Рѓосувачки Челик Супер Suker Тоалетна Хартија Носителот Тоалет Rollpaper Носителот Флексибилни Со Капак Кујна Хартија Носителот Бања Accessoies De HUB БелаИнсталација во пет секунди,не треба вежба и лепак во сребрена кујна хартија носителот Сосема Нов & Висок Qualit Направени во Кина Големина : ве Молиме погледнете го дијаграмот погоре Боја : Сребро Материјал : Нерѓосувачки челик се Погодни да се инсталира во Бања за чување на ролна Тоалетна хартија. Лесно да се инсталира, инсталирајте центарот на кука ставени на ѕидот Силна Вшмукување Чаши & трајни. Стилски изглед, изработени од не-токсични и без мирис на животната средина материјал. Погодна да се инсталира на плочки & стакло, исто така може да се инсталира на моделот плочки или матирано стакло. Само се бара стан судрат под 1mm

Карактеристики на производот

Нема. на Барови:
1
Број На Модел На:
3060
Бренд Име:
dehub
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Материјал:
бамбус
нерѓосувачки челик тоалетна хартија носителот:
тоалетна хартија носителот
Големина wc хартија носителот:
16.5*17*3.2 cm
Материјал:
Нерѓосувачки челик+пластика
Боја тоалетна хартија носителот:
Сребро Dehub Тоалетна хартија носителот
Вшмукување материјал:
ПВЦ+ABS+MOS
Хартија Носители:
За Кујна и бања
хартиена крпа носители за кујна:
Да вшмукување чаша тоалетна хартија носителот
крпа бар крпа железнички:
Dehub хартиена крпа држачот за кујна
Пакување:
Кутија кујна хартија носителот
Број На Модел На:
RPT120C-Сребрена тоалет тркалаат носителот

Поврзани производи

Алуминиум 3 Слоеви Кујна Тенџере Рек Пан Капакот на Држачот за Ѕид за правилно Поставена Рек Закачалка за Складирање

1202.88 -15 % DEN 1022.00

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние ќе ви даде задоволувачки реш�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.