• Свеж
Бесплатен превозот на домашни миленичиња куче божиќ чевли нова година црвени чевли зима и топло, чевли за куче Миленичиња Куче снег чизми Кутре Чевли За Мало Куче

Бесплатен превозот на домашни миленичиња куче божиќ чевли нова година црвени чевли зима и топло, чевли за куче

Оценка на посетителот:
DEN 279.36
DEN 265.00 -5 %

Стока
Во продавницата


2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила.
Бесплатен превозот топла продажба и најпопуларните нови Фенси се Облекуваат Миленичиња Куче Chihuahua Чизми Кутре Чевли За Мало Куче Големина 1-5
боја : Црвена
Материја l : крпа
големина на : 1 2 3 4 5
Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
Ви благодариме за вашата поддршка и да ви посакам среќен!.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
3 Контактирајте со нас преку е-маил или нашиот трговија менаџер : cn1000658066, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
FODOG
Материјал:
100% Памук
боја:
Црвена
Материјал:
Платно
Тип:
Куче
Големина:
1 2 3 4 5

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.