• Свеж
Висок Квалитет на домашно Милениче Куче Облека Лето Вест За Кучиња, Мачки Кутре Мало Куче Облека Кит Облека Облека Chihuahua chaleco perro

Висок Квалитет на домашно Милениче Куче Облека Лето Вест За Кучиња, Мачки Кутре Мало Куче Облека Кит Облека Облека

Оценка на посетителот:
DEN 216.00
DEN 186.00 -14 %

Стока
Во продавницата

Pls напомене дека ние на wholsale во Кина,ако ви треба Голем дел цел,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе им понуди поголем попуст за вас. Сите производи имаат бесплатна размена на стоки поддршка. Ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. Ако имате било какви други прашања, ве молиме испратете e-mail на нас. Ако клиенти не може да ја прими стоката, бидејќи на нашите сопствени грешки, ние ќе ви испрати друга стока за слободни како извинување. Вашата нарачка ќе биде испорачуван Epacket, во зависност од тоа кој сервис има пократок рок на испорака.
Плаќање Ние прифати исплата од aliexpress вклучувајќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Веб Пари и банкарски трансфер. Повратни информации Доколку не сте задоволни од нашите производи, ние ќе бидат благодарност што ќе ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или Неутрални повратни информации, ние може да работат заедно за да го решат секој спор. Ако условите за испорака и плаќање се во спротивност со превозот модели и плаќање модели кои се погоре споменати, ве молиме испратете e-mail на нас. Ако сте ја купиле повеќе објекти од нас, јас ќе мило да се комбинираат превозот да заштедите пари на превозот цена. Превозот Информации, Ние ќе се користи Ali Express Стандард Превозот воздух mail или UPS-от, DHL, EMS, USPS, ТНТ да брод во светот во рок од 2 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Ви благодарам многу.

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Dogbaby
Сезоната:
Пролет/Лето
Материјал:
Памук,Полиестер
боја:
Зелена,Жолта
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Раса Куче:
Француски Булдог,Теди,Dachshund,Chihuahua,Bichon,Јоркшир,Боксер
Пол:
Машки,Женски
Пакет:
индивидуални пакет
Место на Orgin:
Кина
Ид име:
camiseta perro,chaleco perro,baju anjing
Име E:
camisetas став perros,ropa став perro
Функција:
littlest домашно милениче продавница,евтини производи,облека за куче

Поврзани производи

Куче Роденден Облека Милениче Роденден Одговара За Куче, Мачка Милениче Подарок Портокал Пурпурна Боја на Располагање

233.28 -31 % DEN 161.00

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Прашање : јас сум препродава�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.