• Свеж
Миленичиња Куче, Мачка Облека Морнарица Зима Куче Џемпер Мали Големи Куче Џемпери За Chihuahua Поврзана Куче Џемпер Мешана Боја и Големина

Миленичиња Куче, Мачка Облека Морнарица Зима Куче Џемпер Мали Големи Куче Џемпери За Chihuahua Поврзана Куче

Оценка на посетителот:
DEN 2879.52

Стока
Во продавницата


Домашно Милениче Морнарица Џемпер
Боја : Црвена, Сина
Големини : XXS XS S M L за optinal
Пакет : секое парче во една OPP вреќа
Пакетот Вклучува : 10pcs во еден Парцели
Ако сакате мешани бои, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Карактеристики на производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
TAILUP
Стил:
Класици
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Морнарица

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.