• Свеж
Нова Есен/зима Волна Миленичиња Куче Џемпери Божиќ Класичната Мрачно Плетење Џемпер за Мали и Средни Куче Миленичиња Облека

Нова Есен/зима Волна Миленичиња Куче Џемпери Божиќ Класичната Мрачно Плетење Џемпер за Мали и Средни Куче Миленичиња

Оценка на посетителот:
DEN 541.44
DEN 487.00 -10 %

Стока
Во продавницата


производ големина
Големина
Биста(cm)
Назад Должина(cm)
вратот обемот (cm)
XS
28
23
24
S
32
27
26
М
38
32
20
L
48
41
34
XL
60
47
42
XXL 69 54 52
Забелешка : големината е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите .ви благодариме!(1inch=2.54 см). Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
Пакетот Вклучува : 1* Миленичиња Куче облека
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Unionand така натаму.
Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).
Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночни
Испорака Метод :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници)
Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и сл. и ќе мора следење на број.
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
10583486612131831 Други Клиент исто Така, Прочитајте US $ 7.20 /парче US $ 14.50 /парче US $ 3.55 /парче US $ 16.87 /парче US $ 9.85 /парче US $ 15.50 /парче US $ 3.20 /парче US $ 5.50 /парче

Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
gagyive
Шема:
Цврста
Стил:
Моден
Сезоната:
Есен/Зима
Број На Модел На:
XS,S,M,L,XL,XXL
Тип:
Кучиња
Материјал:
Волна
Пердув:
куче облека
боја:
Црна
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
Количина:
1pc

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.