• Свеж
Куче Bathrobe Топло Куче Миленичиња Производ Облека Супер Абсорбента Милениче Сушење Крпа Везови Шепа Мачка Неговото Домашно Милениче Бања Пешкир Чешлање

Куче Bathrobe Топло Куче Миленичиња Производ Облека Супер Абсорбента Милениче Сушење Крпа Везови Шепа Мачка

Оценка на посетителот:
DEN 508.32
DEN 417.00 -18 %

Стока
Во продавницата


Куче Bathrobe Топло Куче Миленичиња Производ Облека Супер Абсорбента Милениче Сушење Крпа Везови Шепа Мачка Неговото домашно Милениче Бања Пешкир Чешлање XS-XL
Информации
Материјал : 400g микрофибер
Боја : сина, кафена
Тип : Пет bathrobe
Големина на :
XS назад 30cm должина (Погоден за мачка)
S назад должина 40cm
М назад 50cm должина
L назад должина 60см
XL назад должина 75см

Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Урбан Шепи
Материјал:
влакна
Пол:
Машки/Женски
Примена:
мали до големи кучиња
Одговараат на:
кучиња и мачки
Сезоната:
Пролет , Лето, Есен, Зима
Големина:
XS S M L XL
боја:
Сина и кафеава
Материјал:
400g микрофибер

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.