• Свеж
5PCS/МНОГУ Топла Продажба DIY BJD Перика Коса Високи-температура Жица Синтетичка Коса За Кукли 25CM

5PCS/МНОГУ Топла Продажба DIY BJD Перика Коса Високи-температура Жица Синтетичка Коса За Кукли 25CM

Оценка на посетителот:
DEN 666.72
DEN 607.00 -9 %

Стока
Во продавницата


DIY BJD Перика Коса Високи-температура Жица Синтетичка Коса За Кукли
5 PCS/МНОГУ Големина : 25*100 CM
Може да изберете различни бои во многу ,ве молиме оставете порака за бои што сакате !
Ако не пораката ,бои ќе бидат испратени по случаен избор ,ви благодариме за вашиот разбере!

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
коса за кукли
Бренд Име:
YOQILO
Димензии:
25*100cm
BJD/SD Атрибут:
Перика
Предупредување:
No
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Форма:
1/3 1/4 1/6 1/8 1/12
Материјал:
Синтетички Влакна
Производот:
синтетичка коса за кукли
Стил:
коса за кукли
Тип:
BJD Коса Перика

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.