• Свеж
OUENEIFS бесплатен превозот Hebbe 1/6 bjd sd кукла модел раѓа бебе девојки и момчиња кукла очи Висок Квалитет играчки магазин шминка смола

OUENEIFS бесплатен превозот Hebbe 1/6 bjd sd кукла модел раѓа бебе девојки и момчиња кукла очи Висок Квалитет

Оценка на посетителот:
DEN 4752.00
DEN 3421.00 -28 %

Стока
Во продавницата


Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен на кожата
и ние нема да прифати да се откаже за да се причина со жица линија .
Ви благодариме на соработката !

Карактеристики на производот

боја:
бела кожа, бела со лицето нагоре, розова на кожата, а лицето нагоре, тен на кожата, тен се соочи
Големина:
head add girl body, head add boy body
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Mfg Серија Број:
Ѕвезда На Производот
Материјал:
Смола
Карактеристики:
Цртан филм,Мини,Образовни,Електронски,DIY Играчка,Модел,Батерија Управувана
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тип:
Етничките Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Возраст Опсег:
> 8 години
Тема:
Филм & TV
Форма:
1/6
Предупредување:
не
Димензии:
26cm
Батеријата:
не
Бренд Име:
oueneifs
Број На Модел На:
oueneifs
Тип:
bjd кукла
Е Прилагодена:
Yes
кукла бојата на кожата:
може да изберете
боја на очи:
може да изберете
лицето нагоре:
може да ( треба доплата )

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.