• Свеж
22Inch Меки Силиконски Раѓа Бебе Кукли 55cm Винил Тело Девојка Brinquedos Dink Кукла Lifelike Newbabies Игра Куќа Играчки

22Inch Меки Силиконски Раѓа Бебе Кукли 55cm Винил Тело Девојка Brinquedos Dink Кукла Lifelike Newbabies Игра

Оценка на посетителот:
DEN 4463.52
DEN 4240.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашата продавница!
22 Inch Меки Силиконски Раѓа Бебе Кукли 55cm Винил Тело Девојка Brinquedos Dink Кукла Lifelike Newbabies Игра Куќа Играчки
Опис на производот Димензии : За 55cm Структура : На главата и екстремитетите увезени се меки силиконски производство, телото е памук тело, многу мека; кукла екстремитети може да се actived, тоа може да седи или лежи; не стои, не може да се зборува; платно кукла тело не може да биде во вода Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи, не може да трепка за Коса : Увезени коса, рака импланти и може да се freshen Примена : деца роденденски подарок, децата играат играчки, Божиќ подарок за вашите бебиња или вашиот љубовници, а исто така и собирање на колекција од љубителите на Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
NJ1605278
Состојба:
Во Акционерско Предмети
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Димензии:
22INCH/55CM
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Батеријата:
NO
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Модел,Мека
Предупредување:
NO
Форма:
1/12
Тип:
Моден Кукла,Matryoshka Кукла,Етничка Кукли,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли,Полнети Кукли

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.