• Свеж
Слободен брод Модерната Висока/High се Повлече-out/Повлечете надолу ЦРНА ORB боја Sprayer кујна миксер допрете една дупка /рачка

Слободен брод Модерната Висока/High се Повлече-out/Повлечете надолу ЦРНА ORB боја Sprayer кујна миксер допрете

Оценка на посетителот:
DEN 7632.00
DEN 7098.00 -7 %

Стока
Во продавницата

Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови
Други Политики :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Во ретки случаи на исчезнати или дефектен дел ,само замена или размена ќе бидат направени
12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот)
Барања за враќа, размена или наплата мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на пристигнување и мора да имаат продавачот одобрување кој е по е-пошта или пораки.
ДАНОК :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Само Превозот на ALIPAY потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX
4.
Гаранција&политика на Враќање :
Објектот е СИТЕ НОВИ ,Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
ЦРНА ORB БОЈА СОЛИДНА МЕСИНГ КУЈНА СЕ ПОВЛЕЧЕ ОД СЛАВИНА МИКСЕР ДОПРЕТЕ ГО
Цврст Материјал месинг
Керамички кертриџ може да се користат најмалку 600,000 пати
58cm Вкупна висина
22cm Spout висина
21cm spout стигнат до
Една Година фабриката Гаранција
G 1/2" Connect, 2 парчиња снабдување со вода црево
Нарачки ќе бидат испратени преку DHL / ФЕДЕКС /UPS-от ,4-7 ДЕНА ЌЕ МОЖЕ да се ДОБИЕ ЦЕЛ ПО SHIPPMENT
ПЛАЌАЊЕ : ALIPAY(склопот)
Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина.
Вратени предмети мора да биде во оригинал, отстрани состојбата, вклучувајќи пакување, гаранција, инструкции итн. Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката.
5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS/DHL/ФЕДЕКС , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти.

Карактеристики на производот

Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Rotatable Или Не:
Yes
Спреј Тип:
Извлечете
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Стил:
Класичен
Површина По Завршувањето:
Црна ORB

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.