• Свеж
Слободен брод Луксузни Современа Златна Солидна Месинг Кујнски Мијалник Тапа Допрете Миксер

Слободен брод Луксузни Современа Златна Солидна Месинг Кујнски Мијалник Тапа Допрете Миксер

Оценка на посетителот:
DEN 5712.00
DEN 5312.00 -7 %

Стока
Во продавницата

Во меѓувреме Следење на броеви, ќе биде испратена по пакет пратката.
5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS/DHL/ФЕДЕКС , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти. Само Превозот на ALIPAY потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX
4.
Гаранција&политика на Враќање :
Објектот е СИТЕ НОВИ ,Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови
Други Политики :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање!
3.
TI-ЗЛАТО CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ КУЈНА ТАПА
Цврст Материјал месинг
Керамички кертриџ може да се користат најмалку 600,000 пати
46cm Вкупна висина
37 см Spout висина
21cm spout стигнат до
Една Година фабриката Гаранција
Нарачки ќе бидат испратени преку DHL ИЛИ ФЕДЕКС /UPS/EMS,4-7 ДЕНА ЌЕ МОЖЕ да се ДОБИЕ ЦЕЛ ПО SHIPPMENT
ПЛАЌАЊЕ : ALIPAY(склопот)
Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина.
Вратени предмети мора да биде во оригинал, отстрани состојбата, вклучувајќи пакување, гаранција, инструкции итн. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Австралија и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат
2.Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.

Карактеристики на производот

Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Rotatable Или Не:
Yes
Спреј Тип:
Извлечете
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Стил:
Класичен
Површина По Завршувањето:
Злато
Површински Третман:
Злато

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.