• Свеж
Висок Квалитет на LCD Екранот Мини Електронски Дигитални Накит Џеб Скала Рамнотежа 3Kg/0.1 g Преносни Губење на Тежина Скала

Висок Квалитет на LCD Екранот Мини Електронски Дигитални Накит Џеб Скала Рамнотежа 3Kg/0.1 g Преносни Губење

Оценка на посетителот:
DEN 496.32
DEN 432.00 -13 %

Стока
Во продавницата


100% сосема нов и висок квалитет
Автоматско исклучување без операција (да се воспостави)
Прекинувач за вклучување/исклучување
Сина blacklight LCD дисплеј
Ниска батерии укажуваат на
Лупено функција
Еден допир калибрација на копче
Карактеристики стабилна пластични случај и кожа торбичка
Скала големина : 127*106*19mm
Екранот се : 42mm * 14mm
Платформа Големина : 100*100mm
Мерење Единици : G, ОЗ, OZT, DWT
Максимална тежина : 3kg
На точноста : 0.1 g
Моќност : 2 x AAA Батерии (не се вклучени)
Боја : Како на сликата покажува.
Пакет : 1 X дигитален скала. ( без Фах )

Карактеристики на производот

Тип:
Мерење Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
N1123_yc
Мерење Алатки Тип:
Кујнски Ваги
Бренд Име:
Aihogard
Функција:
Еко-Пријателски
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.