• Свеж
6 компјутери/многу 30 Црно и Бело Fiberglass Стрелка со Заменливи Arrowhead ' Рбет 500 за Извивам/Coumpond Лакови Стрелаштво К

6 компјутери/многу 30 Црно и Бело Fiberglass Стрелка со Заменливи Arrowhead ' Рбет 500 за Извивам/Coumpond Лакови

Оценка на посетителот:
DEN 503.52

Стока
Во продавницата


Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша.
Пакетите ќе бидат испратени во 2-4 работни дена по вашата исплата. ако имате било какви посебни барања во врска со вашата нарачка, или вашиот пакет, ве молиме да забележите нас пред исплата, или ние ќе ги користи стандардните пакети.
Пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост и Сингапур Пост обично се 3-5 busines дена да ги покажат своите следење на информации до онлајн. Можете да ги пратите на вашиот парцела информации за себе на интернет со следење на број, или побарате од нас за помош.
Може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производи ќе се примени и фотографии на интернет, тоа е затоа што на различни мерења и следење на бои. ако сте сериозни купувачот и да се очекува од 100% на истите, ве молиме да се разгледа пред купување.
Ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5-ѕвезда повратни информации, дека е многу важно да се други купувачи и нас.
ако не сте задоволни со нашите производи или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворен спор, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, како и испраќање сте нов или рефундирање на дека. ние ќе го ценат, ако може да се сметаат.

Карактеристики на производот

Тип:
Стрелката
Бренд Име:
MUSEN
Пердув Материјал:
Пластични
Вратило Материјал:
Стаклени Влакна
Употреба:
Снимање
Точка Материјал:
Челик
Број На Модел На:
TJ0041BD6
arrowhead:
маска глава
Пердув:
3 инчи
Должина:
30 inches/32 inches
Тежина:
42 g each Arrow
'Рбетот:
500
Надворешниот Дијаметар:
8.0 mm
Внатрешен Дијаметар:
6.0 mm
Фунти:
За лакови:
Извивам/Соединение Лакови

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.