• Свеж
Бонбони Боја Заштита на Животната средина лак Мат Уметност Нокти Вино Црвено нетоксични Шминка Ноктите полирање 40 Боја

Бонбони Боја Заштита на Животната средина лак Мат Уметност Нокти Вино Црвено нетоксични Шминка Ноктите полирање

Оценка на посетителот:
DEN 53.76
DEN 44.00 -18 %

Стока
Во продавницата

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Понекогаш имаме изненадување за вас ^-^
Спецификација :
100% сосема нов и неискористени
Јачина на звук : 12ml/Шише
40 бои за вашиот избор
Рок На Траење : 24 Месеци
Не-Токсични и неопасен, Не Ја оштетува Кожата
Можат директно да се применат за да се помине. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Лак
НЕТО-WT.:
12ml
Бренд Име:
ALIVER
Состојка:
уметност на нокти
Количина:
1 Компјутер

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.