• Свеж
6cells 5200mAh лаптоп со батерија за Dell Inspiron N5110 N5010 N5010D N7010 N7110 M501 M501R M511R N3010 N3110 N4010 N4050 N4110

6cells 5200mAh лаптоп со батерија за Dell Inspiron N5110 N5010 N5010D N7010 N7110 M501 M501R M511R N3010 N3110

Оценка на посетителот:
DEN 905.28
DEN 860.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Ве молиме да ги проверите деталите на табелата подолу : Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 7-10 11-15 16-20 21-25 Над 25 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 US & Canada го Оценувате (точка пристигна) 5 .4% Европа Копното го Оценувате (точка пристигна) 11.5% 4,7% од велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9.Сите на нашите предмети се сосема нови comeing заедно со 3 години гаранција за поправка. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.) Известување за испорака, со следење Бр.
Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лап-топ компјутери Моќ Решение
Ви посакувам среќен Е-шопинг искуство!
[специјална цена] 6cells 5200m Ah лаптоп со батерија за Dell Inspiron N5110 N5010 N5010 D N7010 N7110 M501 M501 R M511 R N3010 N3110 N4010 N4050 N4110
Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви :
За Dell 04 YRJH 07 XFJJ 312-0233 312-0234 383 CW 451-11510 4 T7 JN 965 Y7 9 T48 V 9 TCXN FMHC10 J1 KND J4 XDH YXVK2
Оваа батерија е компатибилна со следниве модели :
За Dell За Dell Inspiron 13 R За Dell Inspiron 13 R (3010-D330) За Dell Inspiron 13 R (3010-D370 HK) За Dell Inspiron 13 R (3010-D370 TW) За Dell Inspiron 13 R (3010-D381) За Dell Inspiron 13 R (3010-D430) За Dell Inspiron 13 R (3010-D460 HK) За Dell Inspiron 13 R (3010-D460 TW) За Dell Inspiron 13 R (3010-D480) За Dell Inspiron 13 R (3010-D520) За Dell Inspiron 13 R (3010-D621) За Dell Inspiron 13 R (Ins13 RD-348) За Dell Inspiron 13 R (Ins13 RD-448 LR) За Dell Inspiron 13 R (N3010) За Dell Inspiron 13 R (N3010 D-148) За Dell Inspiron 13 R (N3010 D-168) За Dell Inspiron 13 R (N3010 D-178) За Dell Inspiron 13 R (N3010 D-248) За Dell Inspiron 13 R (N3010 D-268) За Dell Inspiron 13 R (T510431 TW) За Dell Inspiron 13 R (T510432 TW) За Dell Inspiron 13 R Серија За Dell Inspiron 14 R За Dell Inspiron 14 R (4010-D330) За Dell Inspiron 14 R (4010-D370 HK) За Dell Inspiron 14 R (4010-D370 TW) За Dell Inspiron 14 R (4010-D381) За Dell Inspiron 14 R (4010-D382) За Dell Inspiron 14 R (4010-D430) За Dell Inspiron 14 R (4010-D460 HK) За Dell Inspiron 14 R (4010-D460 TW) За Dell Inspiron 14 R (4010-D480) За Dell Inspiron 14 R (4010-D520) За Dell Inspiron 14 R (Ins14 RD-438) За Dell Inspiron 14 R (Ins14 RD-448 B) За Dell Inspiron 14 R (Ins14 RD-458) За Dell Inspiron 14 R (N4010) За Dell Inspiron 14 R (N4010 D-248) За Dell Inspiron 14 R (N4010 D-258) За Dell Inspiron 14 R (T510401 TW) За Dell Inspiron 14 R (T510402 TW) За Dell Inspiron 14 R (T510403 TW) За Dell Inspiron 14 R Серија За Dell Inspiron 15 R За Dell Inspiron 15 R (5010-D330) За Dell Inspiron 15 R (5010-D370 HK) За Dell Inspiron 15 R (5010-D382) За Dell Inspiron 15 R (5010-D430) За Dell Inspiron 15 R (5010-D460 HK) За Dell Inspiron 15 R (5010-D480) За Dell Inspiron 15 R (5010-D481) За Dell Inspiron 15 R (5010-D520) За Dell Inspiron 15 R (Ins15 RD-458 B) За Dell Inspiron 15 R (Ins15 RD-488) За Dell Inspiron 15 R (N5010) За Dell Inspiron 15 R (N5010 D-258) За Dell Inspiron 15 R (N5010 D-278) За Dell Inspiron 15 R Серија За Dell Inspiron 17 R За Dell Inspiron 17 R (N7010) За Dell Inspiron M411 R За Dell Inspiron M501 За Dell Inspiron M501 Серија За Dell Inspiron M501 R За Dell Inspiron M511 R За Dell Inspiron N3010 За Dell Inspiron N3110 За Dell Inspiron N4010 За Dell Inspiron N4010-148 За Dell Inspiron N4010 D-158 За Dell Inspiron N4050 За Dell Inspiron N4110 За Dell Inspiron N5010 За Dell Inspiron N5010 D-148 За Dell Inspiron N5010 D-168 За Dell Inspiron N5110 За Dell Inspiron N7010 За Dell Inspiron N7110 За Dell Vostro 1450 За Dell Vostro 3450 За Dell Vostro 3550 За Dell Vostro 3750
За нашите производи :
Бренд Нови ОЕМ Еквивалент Замена Дел
Произведени од Високо Квалитетен Долг Живот Батеријата Клетки
Премиум Квалитет на Батеријата за Вашиот Лаптоп
Најдобра Техничка Поддршка И Пријателска Услуга На Клиентите
100% Оригиналниот Производител Компатибилен
Бренд Нови Замена на Производот, Работи како Вистински Делови
:
Превозот :
1.

Карактеристики на производот

боја:
Црна
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh, 6600MAh
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
9 Клетки,6 Клетки
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
N5110 N4010 N5010 9cell батеријата
Бренд Име:
HSW
Тип:
Li-Ion
Батеријата Напон:
11.1 V/v 10.8
боја:
Црна
Сертификати:
CE,FCC,RHOS
Состојба:
за Dell N5110 N5010 N5010D N7010 N7110 M501
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Инвентар:
во парк
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
5200mAh/6Cell
Батеријата со полн Капацитет:
4400mAh

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.