• Свеж
JIGU Бесплатен превозот Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba P305-ST771E P305D-S8816 Про L300-12I P200HD-1DT P300-14P X200-25H

JIGU Бесплатен превозот Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba P305-ST771E P305D-S8816 Про L300-12I P200HD-1DT

Оценка на посетителот:
DEN 1521.60

Стока
Во продавницата

Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. Наплата барање ќе биде прифатено САМО кога замена предмети не се достапни. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба.
Тоа не е можно, не сите. Превозот надомест нема да бидат вратени. Политика На Враќање 1. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето.
Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. На restocking такса може да се полни, во зависност од состојбата на врати стока. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање.
Бесплатен превозот Оригинални лаптоп со Батерија За Toshiba P305-ST771 E P305 D-S8816 Про L300-12 I P200 HD-1 DT P300-14 P X200-25 H X205-SLi4
100% Оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
Лаптоп Компатибилни Модели : За Equium L350-10 L За Equium L350 D-11 D За Equium P200 За Equium P200 Серија За Equium P200-178 За Equium P200-1 ED За Equium P200-1 IR За Equium P200 D-139 За Equium P300-16 T За Equium P300-19 O L350 L350 Серија L350-12 N L350-145 L350-14 F L350-153 L350-159 L350-16 S L350-16 X L350-170 L350-171 L350-172 L350-17 P L350-17 R L350-203 L350-20 F L350-20 G L350-212 L350-21 Q L350-21 T L350-235 L350-24 R L350-262 L350-264 L350-ST2121 L350-ST2701 L350-ST3701 L350-ST3702 L350 D-11 K L350 D-11 O L350 D-11 S L350 D-123 L350 D-12 M L350 D-131 L350 D-201 L350 D-213 L350 D-214 L350 D-215 L350 D-216 L355 L355 Серија L355-S7811 L355-S7812 L355-S7817 L355-S7827 L355-S7831 L355-S7834 L355-S7900 L355-S7902 L355-S7905 L355-S7907 L355-S7915 L355 D L355 D Серија L355 D-S7809 L355 D-S7813 L355 D-S7815 L355 D-S7819 L355 D-S7820 L355 D-S7825 L355 D-S7829 L355 D-S7832 L355 D-S7901 P200 P200 Серија P200-10 A P200-10 C P200-10 G P200-10 O P200-10 T P200-11 P P200-123 P200-12 D P200-12 U P200-12 V P200-12 W P200-136 P200-139 P200-13 B P200-13 F P200-13 H P200-13 I P200-13 K P200-13 M P200-13 Y P200-13 Z P200-140 P200-143 P200-144 P200-14 O P200-154 P200-155 P200-156 P200-157 P200-15 U P200-16 J P200-16 W P200-16 X P200-177 P200-17 B P200-17 C P200-18 C P200-18 E P200-195 P200-1 B6 P200-1 BK P200-1 BY P200-1 C2 P200-1 C7 P200-1 CB P200-1 D0 P200-1 DE P200-1 E7 P200-1 E9 P200-1 EA P200-1 EE P200-1 F5 P200-1 FC P200-1 FT P200-1 FY P200-1 FZ P200-1 G2 P200-1 G4 P200-1 G7 P200-1 G8 P200-1 JV P200-1 K8 P200-1 K9 P200-ST2061 P200-ST2071 P200 D P200 D Серија P200 D-107 P200 D-108 P200 D-10 A P200 D-10 L P200 D-10 P P200 D-111 P200 D-11 G P200 D-11 J P200 D-11 M P200 D-11 R P200 D-127 P200 D-128 P200 D-137 P200 D-1 FI P200 D-1 FW P205 P205 Серија P205-S6237 P205-S6247 P205-S6257 P205-S6267 P205-S6277 P205-S6287 P205-S6297 P205-S6298 P205-S6307 P205-S6327 P205-S6337 P205-S6347 P205-S6348 P205-S7402 P205-S7457 P205-S7469 P205-S7476 P205-S7482 P205-S7484 P205-S7804 P205-S8810 P205-S8811 P205 D P205 D Серија P205 D-S7429 P205 D-S7436 P205 D-S7438 P205 D-S7439 P205 D-S7454 P205 D-S7479 P205 D-S7802 P205 D-S8802 P205 D-S8804 P205 D-S8806 P205 D-S8812 P300 P300 Серија P300-01 Y P300-150 P300-156 P300-160 P300-161 P300-172 P300-18 МИЛИОНИ P300-19 N P300-19 P P300-1 AD P300-1 AO P300-1 BB P300-1 BN P300-1 C9 P300-1 CN P300-1 CZ P300-1 EI P300-1 FC P300-1 FN P300-1 GL P300-20 C P300-20Ч P300-23 L P300-ST3014 P300-ST3712 P300-ST6711 P300-V01 P300 D-12 D P300 D-12 Y P300 D-14 A P300 D-14 E P300 D-151 P300 D-15 O P300 D-20 B P300 D-ST3711 P305 P305 Серија P305-S8814 P305-S8820 P305-S8822 P305-S8823 P305-S8824 P305-S8825 P305-S8826 P305-S8830 P305-S8832 P305-S8837 P305-S8838 P305-S8842 P305-S8844 P305-S8848 P305-S8854 P305-S8857 P305-S8904 P305-S89041 P305-S8906 P305-S8909 P305-S8910 P305-S8915 P305-S89151 P305-S8919 P305-S8920 P305-S8996 E P305-S8997 E P305-ST771 E P305 D P305 D Серија P305 D-S8816 P305 D-S8818 P305 D-S8819 P305 D-S8829 P305 D-S8834 P305 D-S8836 P305 D-S88361 P305 D-S8845 P305 D-S8900 P305 D-S8903 P305 D-S8995 E За Про 300-1 FP За Про L300-12Ф За Про L300-12Ч За Про L300-12 I За Про L300-12 X За Про L350 За Про L350 Серија За Про L350-16 J За Про L350-175 За Про L350-S1001 V За Про L350-S1701 За Про P200 За Про P200 Серија За Про P200-14 W За Про P200-150 За Про P200-15 E За Про P200-19 R За Про P200 HD-1 DT За Про P200 HD-1 DV За Про P300-13 I За Про P300-14 P За Про P300-14 Q За Про P300-14 R За Про P300-14 S За Про P300-16 V За Про P300-18 N За Про P300-18 O За Про P300-18 P За Про P300-18 Q За Про P300-19 Q За Про P300-1 A5 За Про P300-1 A6 За Про P300-1 AY За Про P300-1 CV За Про P300-1 ES За Про P300-1 EX За Про P300-1 FP За Про P300-1 FQ За Про P300-276 За Про P300-28 E За Про P300-28 L За Про P300-28 M За Про P300 D-21 F X200 X200 Серија X200-203 X200-20 C X200-20 F X200-20 G X200-20 J X200-20 O X200-20 X200-213 X200-214 X200-219 X200-21 D X200-21 E X200-21 F X200-21 L X200-21 P X200-21 U X200-21 V X200-21 W X200-21 X X200-21 Y X200-23 A X200-23 W X200-24 V X200-25 H X200-25 I X205 X205 Серија X205-S7483 X205-S9349 X205-S9359 X205-S9800 X205-S9810 X205-SLi1 X205-SLi2 X205-SLi3 X205-SLi4 X205-SLi5 X205-SLi6
Лаптоп Дел броеви : PA3536 U-1 BRS PA3537 U-1 BAS PA3537 U-1 BRS PABAS100 PABAS101
Шопинг совети.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
3001 - 4000 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
x200
Пакет:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.