• Свеж
лаптоп звучник за ЛЕНОВО E46 E46G лаптоп говорникот Бесплатен Превозот тест ред

лаптоп звучник за ЛЕНОВО E46 E46G лаптоп говорникот Бесплатен Превозот тест ред

Оценка на посетителот:
DEN 624.00
DEN 587.00 -6 %

Стока
Во продавницата

Купувачот мора да го прочитате: 1, За испитот (1) Изглед инспекција,Вклучувајќи интерфејс непроменети, итн 2. За гаранција (1) Бесплатно гаранција од 60 дена од приемот на стоката,ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања,ве Молиме да не коментар случајно 3,За испорака (1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,Ние ќе го испрати надвор од 5-7 работни дена (2) Бидејќи транспорт е трети лица друштвото,Па ние може да ви го гарантира точна време на испорака,Ако не се примените стоки за долго време,ве Молиме контактирајте со нас (3)Нашите цени не вклучуваат царинските давачки,Други трошоци, како што се царина, се на товар на купувачот 4, За набавка (1) Слободен товарни ние помине epacket,што е потребно околу 20 до 60 дена,ве Молиме изберете друга експрес испорака ако е потребно итно (2)ве Молиме бидете сигурни дека вашата стоки се исти како нашата,Ако не сте сигурни,ве Молиме обратете се на резервен дел број Или обезбеди слики да ни се обратите за сигурни (3) Ако ви треба повеќе,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви даде задоволителна цена

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
E46 E46G користи звучникот
Бренд Име:
Knotolus

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.