• Свеж
Вектор Оптика 7.62x39mm Кертриџ Црвени Ласерски Понесе Sighter Boresight Месинг Одговара за AK47 SKS Тип 56 Бесплатен Превозот

Вектор Оптика 7.62x39mm Кертриџ Црвени Ласерски Понесе Sighter Boresight Месинг Одговара за AK47 SKS Тип 56 Бесплатен

Оценка на посетителот:
DEN 815.52

Стока
Во продавницата


Испорака На Владата
Ние, главно, се користи EMS и Воздухот се Регистрирате Mail за превозот во светот. Можете да ги контактирате ако не ви треба тоа во редовна дена.
Ако ви треба да знаете детални превозот цена, ве молиме пратете ни порака.00 /парче
Компанијата Политика : се Залага за Задоволството на Клиентите
Ние имаме богато искуство по меѓународниот поредок целиот свет. Ние, исто така може да прифатат плаќање преку Pay-Pal или Western Union или Банка Т/T Жица Трансакција или Кредитна Картичка (во САД само) итн. S : Ние постојано висока сигурност и доверливост за нашите клиенти персонал информации.62x39mm Калибар, Патрон Стил, Погодно и Точни, Месинг Материјал
Модел : SCBCR-05 Моќ : бранова Должина : 650n M Тежина (нето) : 14g (0.
Превозот осигурување е задолжително и тоа е до клиентите.
Ласерски светлината емитирана од ласерски понесе алатка патува во права линија, додека куршум следи траекторија. Понекогаш брзо во 7 дена, а понекогаш и подоцна од 21 ден.90 /парче
Вектор Оптика Magnus Зелени Ласерски Designator Светло US$ 145.5 mm (од 1,5 инчи) Висок квалитет месинг во издржливи завршница Веќе наместен центар порамнувања во фабрика Пакет, Вклучувајќи : Настава, ласерски понесе поглед, 4 парчиња AG3 Батеријата
Краток Вовед :
Со проектот ласерски зрак од центарот на барел оска на огнено оружје, овој ласерски понесе поглед collimator ви овозможува да веднаш & прецизно да го поставите вашиот поглед или обемот итн.00 /парче
Бесплатен Превозот Тактички Зелени Ласерски & Невидливи ИНФРАЦРВЕНИТЕ Ласерски Designator Комбо US$ 175.5 унци) Должина : 38. Треба да контактирате со нас на прво ако ви треба што е споменато погоре услуга.
Вектор Оптика 7.
Сите домет и предмети имаат три години гаранција. Ние може да ја испорача цел да се APO Кутија. Во случај дека ќе се отсутни и не се во можност да ги собереш на објект на вашата локација во време на пост, заводот може да се јавам за потсетник (Најчесто, e-mail превозникот само ќе се стави известување).

Карактеристики на производот

Излезна Моќност:
1-5mW
Тип:
создаден поглед
Бренд Име:
TAC ВЕКТОР ОПТИКА
Број На Модел На:
SCBCR-05

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.