• Свеж
Продажба 300мм Прецизност Магнетни Алуминиум Легура Ниво Владетел со Блистер Дизајн и Mm Скала за Градење Декорација Мерење

Продажба 300мм Прецизност Магнетни Алуминиум Легура Ниво Владетел со Блистер Дизајн и Mm Скала за Градење Декорација

Оценка на посетителот:
DEN 347.04
DEN 295.00 -15 %

Стока
Во продавницата


300мм Прецизност Магнетни Алуминиум Легура Ниво Владетел со Блистер Дизајн и Mm Скала за Градење Декорација Мерење
Карактеристики :
- Блистер технологија, шок не излегуваат во јавноста, висока прецизност, видлив спектар на 300 степени.
- Користење не е лесно да се изобличува светлина метал, отпорни на корозија.
- Површината на хоризонтална рамнина е обложени со прав, боја или елоксирани, мазна и без брус.
- Мерење површина е силна магнетна дизајн, двојно вшмукување, лесно да се работи на метална површина, подобрување на стабилноста.
Модел : Магнетни Ниво Владетел
Материја : Алуминиум Легура
Боја : Сребрена
Големина : 300мм
Мерење Скала : Mm
Број на плускавци : 3
1 x Магнетни Ниво Владетел

Карактеристики на производот

Бренд Име:
xinxiang
Тип:
Вертикална & Хоризонтална Ласери
Број На Модел На:
HN_INS_31C

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.