• Свеж
Моден Латинска Танц Панталони За Машки Црна, Црвена Стандард Дополнителните Панталони Ткаенина Мажите Ballroom Фаза Модерна Валцер Танго Панталони Y161

Моден Латинска Танц Панталони За Машки Црна, Црвена Стандард Дополнителните Панталони Ткаенина Мажите Ballroom

Оценка на посетителот:
DEN 1680.00

Стока
Во продавницата


Бренд : Танц Кралица
Големина
Половината(единица : cm)
Хип(единица : cm)
S(29)
74
97
M(30)
77
103
L(31)
80
104
XL(32)
84
105
XXL(33)
87
110
3 XL(34)
90
113
4 XL(36)
94
115
5 XL(38)
97
117
6 XL(40)
100
120
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Танц Кралица
Број На Модел На:
DQY161
Материјал:
Лен
Пол:
Мажи
Стил:
Мажите Латинска Танц Панталони
Вклучуваат:
1*Панталони
активност:
Латинска/Ча ча/Румба/Самба/Пасо Doble
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
боја:
Црна

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.