• Свеж
Бонбони DIY Модна Бои Пети Ноктите 24pcs Акрилик Лажни Прсти Уметност Совети Лажни Ноктите прекрасна Вистински бела Т-W

Бонбони DIY Модна Бои Пети Ноктите 24pcs Акрилик Лажни Прсти Уметност Совети Лажни Ноктите прекрасна Вистински

Оценка на посетителот:
DEN 46.08

Стока
Во продавницата


Големина Референца:
Производ шопинг водич
1, број : Т-W
2, боја : мулти-боја се опционални ( Некои од сјајот, некои е нормално лице сјај. )
3, бројот : 24pcs / торба
4, да го залепите : предложената употреба на лажни нокти двострано налепници (не во овој продажен асортиман)
5, слики : сите производи се професионални и камера во вид на снимање Применливи опсегот
1, нокти убавина : професионални помине продавница, лични ноктите може да избере
2, употреба на сцена : девојка партија, бизнис банкет, мода paty

воздухот mail
l примени редоследот по првите три работни дена, преку Кина Пост воздухопловната mail
l нормално 3 до 7 недели за да се пристигне, според земјата и регионот различни пристигнување пристигнување време малку поинаква, ве молиме да бидете трпеливи
доставување информации
l ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, на средината на името, кога ќе се плати презиме
l ве молиме да го пополните точна адреса, вклучувајќи го и вашиот стан број, улица, град, регион и држава
l Инаку, вашиот парцела може да се вратија!
Резервни прашања
l пред пакувањето на производот се подложени на ригорозни скрининг, e-mail сите парична казна пакување, ве молиме да бидат сигурни да се купи
l ако приемот на стоката се наоѓаат абнормални околности, ве молиме во рок од 72 часа по пошта, контактирајте со продавачот обработка


Карактеристики на производот

боја:
Бела
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Целосна Помине Совети
Бренд Име:
Прста остри совет
Ноктите Ширина:
6MM-16MM
Примена:
Пети
Број На Модел На:
Т-W
Големина:
short
Должина На Ноктите:
6mm-17mm
Материјал:
Акрилик
Количина:
1

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.