• Свеж
2X 31mm 6 SMD 5050 ДОВЕДОА Автомобил Внатрешни работи Купола Festoon C5W Супер Бела Светлина, Крушка Светилка

2X 31mm 6 SMD 5050 ДОВЕДОА Автомобил Внатрешни работи Купола Festoon C5W Супер Бела Светлина, Крушка Светилка

Оценка на посетителот:
DEN 59.04
DEN 50.00 -15 %

Стока
Во продавницата


6-SMD5050 LED Festoon Купола Автомобил Светлина Светилка 31mm 12 V Бела
DC 12 V
Со 6 SMD5050 LED Светло, како што сликите покажуваат
100% Нови, со ВРВЕН квалитет
Ниска потрошувачка на енергија и висока осветленост
Долг животен век
Должина : околу 31 mm
Боја : Бела
Отворете леќа и да ги отстрани оригинални сијалица.
Изберете соодветен адаптер.
Инсталирате LED светлото само како обични ight сијалица.
Постои еден тип на LED сијалица која треба да се направи разлика на поларитетот на електроди.
Ве молиме внесете ја во светлината на носителот на
на автоматски abile за да се види дали светлата.
Ако не е, ве молиме внесете го со обратна поларитетот веднаш.
По светлината е потврдено, планината тоа
на автомобилот
Пакет Се Вклучени :
2 X 31mm 5050 6 smd купола светлина

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Лента
Број На Модел На:
Нова Мода
Бренд Име:
REFURBISHHOUSE

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.