• Свеж
Флексибилни Магнетна База Компјутер Маса Работат Светлина Светилка 15 LED Студија Светло L15

Флексибилни Магнетна База Компјутер Маса Работат Светлина Светилка 15 LED Студија Светло L15

Оценка на посетителот:
DEN 198.72
DEN 163.00 -18 %

Стока
Во продавницата


Описи :
100% сосема нов и висок квалитет
Прилагодливи Gooseneck ви овозможува да се прилагоди на секој агол ви се допаѓа
Магнет на дното ви овозможува да го закачите на било attachable површината.
Алуминиум легура на база и да се справи,елегантен изглед и издржлив
Спецификации :
LED : 15 SMD LED
Кабина : 1 датотека (БЕЗ вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ)
Светла Боја : Бела
Производ Во Боја : Сина, Црвена, Црна
Должина : 18.5 cm/7.3 во
Батерија : 3*AAA батерија (Батерија, не се вклучени)
Дијаметар на основата : 3.8 cm/1.5"(приближно)
Количина : 1 Pc
Нема Мало Пакети
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува :
1*LED светилка (Батерија, не се вклучени)

Карактеристики на производот

Боја На Каросеријата:
Црна, Сина, Црвена
Бренд Име:
YAM
Осветлување Растојание:
200-500 m
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Лумен:
> 350
Водоотпорен:
Yes
Тип На Светилка:
Осветлување
Зум:
No
Префрлете Го Режимот:
Одзумирате
боја:
Бела
Тип На Батерија:
ААА
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
Other
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Шок Отпорни
Број На Модел На:
6A30700
Тип На Објект:
Рефлектори
Модел на LED Монистра:
Други

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.