• Свеж
50pc 22mm црна 2-нога ABS носителот +60 степени ПММА кондензаторот леќа 1w/3w LED монистра посебна леќа DIY аквариум осветлување додатоци

50pc 22mm црна 2-нога ABS носителот +60 степени ПММА кондензаторот леќа 1w/3w LED монистра посебна леќа DIY аквариум

Оценка на посетителот:
DEN 618.72

Стока
Во продавницата


За Гаранција
1. Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање каков било спор,ние ќе се обидеме потрудиме
за да се реши проблемот.Стандардните батерии, течни и други забранети делови обично се отстранат пред превозот.вашето мислење е исклучително важно за нас,ве молиме да ни остават и добра feedbck нас, ако можете.
Песната тука : www.
Најниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!
-Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!
За превозот
1., црна дното заградата има две нозе, лесно жица врска помеѓу светилка монистра.Answer : ___________________________ Note : направи ред со забелешка која треба молам,ако нема забелешка,ние брод 3 W 60degree,благодарение, Спецификација на Производот : Дијаметар 22mm * висина 14mm агол на Гледање : 5 / 8 / 10 / 15 / 20 / 25 / 30 / 45 / 60/90/120 степени.ние ќе бидеме Одговорни за било кој квалитет на проблемот . Нема спор,Среќен Шопинг!!!
. Контактирајте со нас ако ви треба подобра испорака метод наместо бавно поштенски пратки . Овој дел 11 агли за да изберете од,помал агол повеќе конвергенција О! Заградата Материјал : ABS Леќа Материјал : ПММА Светлина : 95% Предмет : важат за аквариум осветлување, фабрика светла, рефлектори, ѕид светла, рефлектори, вдлабнати светла, инфраред камери, итн. Обезбеди следење на број, но не и ако преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .Некои производи' прирачници, возачи, софтвери достапни само со симнување или праќање по е-пошта .ние ќе забелешка "подарок", со вредност $10 за вашиот објект во целина .ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Пост Воздух Mail порака не е брзо, ве молиме почекајте стрпливо, не се прашање спор во рок од 30 работни дена .

Карактеристики на производот

Употреба:
Оптички
Бренд Име:
Бери Век
Обликот:
Сферични
Број На Модел На:
60 степени
Структура:
Двојно Конкавна
Материјал:
Пластични
Фокусна Должина:
Леќи

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.