• Свеж
Лиен челик случај рамка владетел 30m& 50m Висока прецизност на мерење алатки

Лиен челик случај рамка владетел 30m& 50m Висока прецизност на мерење алатки

Оценка на посетителот:
DEN 959.52

Стока
Во продавницата


Должност & Данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачот се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе го цениме тоа многу за вашето време и напор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
П : јас сум мало или дилер, и јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање.
Големина : 30m. Ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба со 7 дена за враќање на парите или замена. Далечински земји, строги Царински ( e.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата цел?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка, пари booker, T/T и western union. Времето за испорака зависи од дестинации. Сите парцели ќе се испрати во рамките на обработка на време. Бразил ), страшно време, одмор ќе го направи тоа повеќе од Проценува Време на Испорака, ве молиме да бидете трпеливи. Вашите коментари се многу важни за нас и ни ги охрабри да услуга ви е добро.
Плаќање & Превозот
За Плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука.
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со следење на број, а ќе можат да се следат до пратката статус на соодветниот веб-сајт. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти.
Повратни информации
Вашиот 100% задоволство е нашата крајна дестинација.100 (можете да го изберете вашиот допаѓа )
Пакет : 1 buc
Да Драги Руски Клиенти
Испратете ни го вашето целосно име и презиме, детални адреса, телефонски број, пост код и др.

Карактеристики на производот

боја:
50m, 100, 30m
Бренд Име:
MYPOAYHODO
DIY Материјали:
Електрични
Мерен Опсег:
Други
Материјал:
Други

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.