• Свеж
2 Парчиња / set Мини рачно изработени Алатки Scraper Комунални Практични Кат Почиста Плочка Почиста Површината Лепак Остаток Лопата

2 Парчиња / set Мини рачно изработени Алатки Scraper Комунални Практични Кат Почиста Плочка Почиста Површината

Оценка на посетителот:
DEN 64.80
DEN 52.00 -20 %

Стока
Во продавницата

*Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да се биде креативен
Откако ќе цел, ние ќе го организира превозот во време, ве молиме да не't worry и ние сме искрени снабдувач!!
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точно пред да се направи нарачката, затоа што може да't промена на адреса по превозот надвор стоката .
Оваа лопата и бришејќи уред е само погодна за аглите, не за авионот . 2pc само 13cm
"

Карактеристики на производот

Стил:
упатство
Материјал:
Пластични
Употреба:
Санитарните
Број На Модел На:
Caulk Почиста
Производство:
Градители Почиста

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.