• Свеж
130cm Тактички Воен Војска Пиштол Торба Airsoft Макбаскет Лов Снимање Пушка Пиштол Случај Карабин Пушка Торба

130cm Тактички Воен Војска Пиштол Торба Airsoft Макбаскет Лов Снимање Пушка Пиштол Случај Карабин Пушка Торба

Оценка на посетителот:
DEN 3384.96
DEN 1727.00 -49 %

Стока
Во продавницата

Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
Тактички дизајн.
Со 4 списание пошта.
Прилагодливи и монтажни една поместена рамо, рака. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста.
130cm Тактички Пиштол Торба Airsoft Макбаскет Лов Снимање Пушка Пиштол Случај Карабин Пушка Торба
Опис :
Направени со висока густина најлон материјал.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.
1 патент на преградата на предниот дел.
Со екстра дебели перница подлога за заштита.
Големина на :
Тежина : 1450g
Големина околу : x 130cm 28cm ( 3 см мерење грешка)
Ве молиме овозможи 1-3cm толеранција,ви Благодариме!
Плаќање
Враќање
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Материјал:
Најлон
Тип на спорт:
Лов
Материјал:
ABS Пластика
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Тип:
пиштол Торба
Големина:
1.3 M
Дожд Маска:
No
Структура:
Мека Торба
Број На Модел На:
пиштол Торба
Сметководствената Функција:
Едно Рамо

Поврзани производи

Бренд нови високо квалитетни Алуминиумски легури Тактички Тешко Пиштол Случај Пиштол Случај Поместена Пена Поставата

2442.24 -49 % DEN 1246.00

5 CM дијагоналноБоја : Црна / сребрена се Купи е да наведете боја, или случаен испратиМатеријал : Алуминиу�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.