• Свеж
Новиот Дизајн Плоча 6 Светлина Блек Метал Led Лустерот Пост Модерна Минимализам Сјај Foyer Војводата Led Pendant Лустерот

Новиот Дизајн Плоча 6 Светлина Блек Метал Led Лустерот Пост Модерна Минимализам Сјај Foyer Војводата Led Pendant

Оценка на посетителот:
DEN 28697.76
DEN 18080.00 -37 %

Стока
Во продавницата


започнете
крајот
Опис На Производот :
Име : 2016 Нов Дизајн Плоча 6 Глава Метал Лустерот Пост Модерна Минимализам Сјај Foyer Војводата Led Лустерот;
Модел NO : HGL0005;
Материјал : метал, железо;
Сијалица база : Max 60 W E27x6;
Напон : AC85 V - 265 V погоден за сите земји;
Големина : 6 глава - Ø56 x H80cm;
Место : дневна соба, трпезарија, спална соба, студија соба;
Пакувањето : картонска кутија и целата polyfoam заштита, воздушен балон филм, или EPE пена за кристал ако го има;
Тежина : 8kg;
=================================================================================================================

Карактеристики на производот

Абажур Боја:
Црна
Број на Светла:
6
Wattage:
51-60W
Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Железо
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Гаранција:
3 година
Карактеристики:
kea
Бренд Име:
SaloEElaitte
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
HGL005
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Сенка Тип:
Зајакнато Стакло
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Стил:
Традиционалната
Е dimmable:
No
Инсталација Тип:
Semiflush Планината

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.