• Свеж
Бонбони Бои Издржлива Пластика Миленичиња Куче, Мачка Песок Отпад Scooper Лажичка Шупливи Лопата Почиста Алатки Мачка Материјали Нови C42

Бонбони Бои Издржлива Пластика Миленичиња Куче, Мачка Песок Отпад Scooper Лажичка Шупливи Лопата Почиста Алатки

Оценка на посетителот:
DEN 61.44
DEN 55.00 -10 %

Стока
Во продавницата


100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1.На дебел материјал,многу силна,не breakable, апсолутно не мека пластика. 2.Дупка истекување или mesh дизајн, погоден за сите видови на мачка ѓубре. 3.Цврст и бонбони боја го прави да изгледа убава и модерен. 4.PP Пластика. PP пластика се материјал на дете многу играчки, и тоа го прави апсолутно никаква штета на вашите миленици 5.Удобен висат-до дупка, го прави лесно да се продавница Спецификација : Материјал : Пластични Големина : стан.25cmx10cmx4cm/9.84"x3.94"x1.57" Боја : Сина,Зелена,Розова Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Милениче Лопата (без мало пакет)

Карактеристики на производот

Големина:
S
Тип:
Мачки
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Домашно Милениче Лопата
Напон:
None

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.