• Свеж
Нови Пристигнување Случаен Обоени Пердуви Смешни Мачки Жица Прачки Летање Бел Омилен Мачка Играчка Симпатична Дизајн за Домашни Производи

Нови Пристигнување Случаен Обоени Пердуви Смешни Мачки Жица Прачки Летање Бел Омилен Мачка Играчка Симпатична

Оценка на посетителот:
DEN 118.08
DEN 71.00 -40 %

Стока
Во продавницата


Состојба : Нова Тежина : 40g во вкупно Материјал : Пластични Боја : Случајни,се надевам, ќе може да се разбере нас. Вкупна должина : 88cm / 35" Пакет се вклучени : 1 X Летечкиот мачка играчка Карактеристики Класичен мачки играчки, мачки Zhongai најмногу играчки, љубовта не адреса на ноктот, но, исто така, да се обучуваат на мачката природата и инстинкт. Со три мали монистра, малку ѕвона ќе звук, се тресат заѕвони, привлекување на вниманието на мачки, мачиња омилени. Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Карактеристики на производот

Играчки Тип:
Пердув Играчки
Материјал:
Пердув
Тип:
Мачки

Поврзани производи

Смешни Мачка Плочата Интелектуална Песна Кула со Ѕвона Топката Мачка Играчка Плоча домашно Милениче Мачка Интерактивни

288.00 -22 % DEN 225.00

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен Превозот

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.