• Свеж
Ултра Генерал Пенетрација Фаза Магија Трикови Илузии Mentalism Улица Неверојатни Блок ВИДНО да Навлезат Челик Magia Покаже еден Трик

Ултра Генерал Пенетрација Фаза Магија Трикови Илузии Mentalism Улица Неверојатни Блок ВИДНО да Навлезат Челик

Оценка на посетителот:
DEN 2292.48
DEN 2017.00 -12 %

Стока
Во продавницата

Ова е ДВОЈНА пенетрација која е и ВИДЛИВА и неверојатно! Едноставна кула, две ножеви и 3" блок сочинуваат овој уникатен сет. На ножеви се поставени низ страни на кулата и блок ќе се стави во. Тоа се темели на горниот дел од ножот. Еден магичен допрете и блок на ВИДНО место продира во првиот нож! Првиот нож се отстранети и блок сега видно да продира во втората ножот кој е отстранет и кула подигна да се открие цврст блок одмор на основата на кулата. Само еден блок се користи и нема фокусничество вклучени. Сè што е направено во отворен и може да се врши опкружен.

Карактеристики на производот

Карактеристики:
Почетник,Улица,Магионичари,Лесно Да Се Направи,Фаза,Професионални,Да Научат
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ZQION
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Тип:
Различни Проп
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Број На Модел На:
shaizichaungangban
Материјал:
Метал
Предупредување:
далеку од пожар
Големина:
other

Поврзани производи

Магија На Животните Coloring Book,Корејската Верзија - Средни - Магија Трикови,Најдобра За Деца,Фаза,Крупен,Трик,Mentalism,Комедија

133.92 -7 % DEN 124.00

Забава Магија Coloring Book,Средна големинаДемо : www.youtube.com / v / XAAGwke QNz AФлип преку овој coloring book и вашата класа ќе

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.