• Свеж
Св. Patricks Ден, Нека shenanigans започне со кратки ракави обичните Мажи/Жени Т-маица Удобно Tshirt Кул tee смешно дизајн GA282

Св. Patricks Ден, Нека shenanigans започне со кратки ракави обичните Мажи/Жени Т-маица Удобно Tshirt Кул tee

Оценка на посетителот:
DEN 504.48
DEN 479.00 -5 %

Стока
Во продавницата


100% Бенд new & личност Дизајн, печатење & Висок Квалитет и Удобно
Почитувани Купувачи, Сите T маици се Азиските Големина ,
pls се провери големината на табелата, кога прави нарачка! Answer : ___________________________ Note : ( 1 cm = 0.39 инч , 1 инч = 2.54 см ) големината табелата погоре се однесува на облека димензии , а Не на вашето тело мерења . Бидејќи облека Мери со рака може да се 1-3cm разлика. Погоре е Големината Препорачуваме референтна маса (тежина / Висина) -

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Нормално
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Модални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
bigdajutu
Маскирани:
No

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.