• Свеж
Т Кошула Жените Писмо Лето Блузи 2018 Tshirt Памук Асиметрични V Деколте, Женска Маица Секојдневен Tee Кошула Femme Плус Големина 3xl

Т Кошула Жените Писмо Лето Блузи 2018 Tshirt Памук Асиметрични V Деколте, Женска Маица Секојдневен Tee Кошула

Оценка на посетителот:
DEN 623.52
DEN 443.00 -29 %

Стока
Во продавницата


Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да нарачате Ние и ветуваме да се провери секое парче на стоката пред пакување без оглед на ред е голема или мала. Постојат Големината на Разликите помеѓу различни земји, ве молиме да го прочитате мерење на Големината на Табелата и да се споредат со свој мерки за да го одберете вистинскиот големини. Можете да им обезбеди на вашите мерки за нас да даде предлог ако ви треба помош. Нарачки ќе биде предаден, 1-7 дена по систем на проверка. Бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail само, ве молиме изберете шпедиција при поднесување на налози или контактирајте со нас пред исплата ако сакате други превозот компании. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го напишете ТОЧНО превозот адреса, поштенски код, и да се јавите на телефонскиот број. Ако сакате да направите било какви промени на вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да се брод тоа. Ви благодариме за вашите нарачки и соработка. Големина(Кина)1 инч=2,54 cm Рамо Биста Должина на Ракав Половината cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен M 34 13.39 84 33.07 56 22.05 12 0.00 L 35 13.78 88 34.65 57 22.44 12 0.00 XL 36 14.17 92 36.22 58 22.83 12.5 0.00 2 XL 37 14.57 96 37.80 59 23.23 12.5 0.00 3 XL 38 14.96 100 39.37 60 23.62 12.5 0.00

Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Памук
Број На Модел На:
Т Кошула Жените Писмо За Печатење Плус Големина Лето Блузи 2017 Tshirt Памук Како
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Шупливи Надвор
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Бренд Име:
ggright
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.