• Свеж
iDzn Мода 44 Магнум Внатре Печати Кратко Sleeve Т Кошула Жените Секојдневен Мулти Боја Дами Девојка Tshirts Лето Памук Tee Блузи

iDzn Мода 44 Магнум Внатре Печати Кратко Sleeve Т Кошула Жените Секојдневен Мулти Боја Дами Девојка Tshirts Лето

Оценка на посетителот:
DEN 599.52
DEN 564.00 -6 %

Стока
Во продавницата


♦ Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. [ споредат детали големина со твое.
♦Во случај да сте го добиле дефект на објектот,ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот,така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме нашата соработка.
♦ Бренд : i Dzn
♦ Материјал : Памук+Lycra;
♦ Повод : случајни;
♦Мека, удобно, лесно-грижа;
♦Ексклузивен дизајн[ Секоја серија на Т-маица јака технологија е малку поинаква ]
♦Одговара за Внатрешна Отворено,За Роденден Партии,Семејни Собири;
♦ Боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот оној што прима;
♦Тежина : 150g да 220g;
♦Сите големина не САД/Европски големина;
♦Големина : С.ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение];
♦1cm=0. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
♦За да се обезбеди сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
♦Навремена поддршка на корисниците по продажба на услуги.
♦Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
♦Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се одговорни за поштенски трошоци за враќање на предмети.
♦ Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која ќе трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
iDzn
Материјал:
Памук,Lycra
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Геометриски
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените кратки маици
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шема:
44 Магнум Внатре
НЕМА.:
SG2421D

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.