• Свеж
Kiritos Џеб Tee 2018 Мажите Аниме Девојка Печати Црно Врвот Т Маици Памучни Ткаенини Симпатична Летна маичка Прилагодено Продавница

Kiritos Џеб Tee 2018 Мажите Аниме Девојка Печати Црно Врвот Т Маици Памучни Ткаенини Симпатична Летна маичка

Оценка на посетителот:
DEN 950.40
DEN 580.00 -39 %

Стока
Во продавницата

Ние може да се печати секоја шема или буква што ја сакате на маици.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена.
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. за објектот помалку од 2 KG. Тоа обично трае 7-15 дена. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате.
Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Ние брод во светот. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси.
Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена.
Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн.
Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн.
Добредојдовте на нашата продавница.
Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена
5.

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Стил:
Повик
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина, Не Исчезнат
Бои:
Црна,Морнарско Сина,Бела,Жолта,Сина,Црвена,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
Број На Модел На:
MO1YYKiritos џеб

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.