• Свеж
Вашиот Став Одредува Вашата Насока Raglan Долго Т Кошула Мажи Жени Карма Mangekyo Sharingan Симбол Tshirt Момче маица

Вашиот Став Одредува Вашата Насока Raglan Долго Т Кошула Мажи Жени Карма Mangekyo Sharingan Симбол Tshirt Момче

Оценка на посетителот:
DEN 719.52
DEN 662.00 -8 %

Стока
Во продавницата

*Дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5star Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе испрати позитивен фидбек за вас. Ние многу проценка на сите наши клиенти!
.ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се одговорни за поштенски трошоци за враќање на предмети.
*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
* А ќе главните видови на кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
ПРЕВОЗОТ :
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
*За обезбедување на сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор. *Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист.
*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
ВРАЌАЊЕ :
*Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
ПОВРАТНИ информации : *не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето,ние посветена на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
iDzn
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Хип Хоп
Материјал:
Памук,Lycra
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Стил:
Raglan
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Ткаени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Сезоната:
Пролет.есен
Повод:
Секојдневниот
број:
Hu_RC2092C-2093-2094
ОДГОВАРА ЗА:
МОМЧЕ.МАЖИТЕ.УНИСЕКС
Тема:
Вашиот Став Одредува Вашата Насока.Карма. Mangekyo Sharingan
боја:
Бела.црна.сина.црвена.жолта

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.