• Свеж
Адвокатско Палецот Дупка Долги Ракави Ракав Т-Маица Основните Битник Врвот Tee Машки Хип Хоп Облека Homme Круг Јака Солидна Streetwear Нови

Адвокатско Палецот Дупка Долги Ракави Ракав Т-Маица Основните Битник Врвот Tee Машки Хип Хоп Облека Homme Круг

Оценка на посетителот:
DEN 842.88
DEN 506.00 -40 %

Стока
Во продавницата


Мажите Блузи Големина на Табела Големина Биста(cm/инчи) Должина(cm/инчи) Ракав(cm/инчи) Рамо(cm/инчи) Тежина(kg) Heigth(cm) S 96/37.79 85/33.46 68/26.77 45/17.72 / / М 102/40.16 87/34.25 70/27.56 47/18.50 / / L 108/42.52 89/35.04 72/28.35 49/19.29 / / XL 114/44.88 91/35.82 74/29.13 52/20.47 / / 2 XL 120/47.24 93/36.61 77/30.31 55/21.65 / /

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Стил:
Regulary
Стил:
Хип Хоп
Стил:
Моден
боја:
Сина,Црна,Сива,Бела
Големина:
S,M,L,XL,2XL

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.