• Свеж
YEMUSEED Нови Блузи Жените Роман прекрасна Одг Печатени Tees Блузи Harajuku Tumblr О-Вратот Бела Т кошула DQ03-QM

YEMUSEED Нови Блузи Жените Роман прекрасна Одг Печатени Tees Блузи Harajuku Tumblr О-Вратот Бела Т кошула DQ03-QM

Оценка на посетителот:
DEN 335.52
DEN 235.00 -30 %

Стока
Во продавницата


Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) XS - - - - - S 40/15.75" 94/37.01" - 63/24.80" 15/5.91" М 41/16.14" 96/37.79" - 65/25.59" 16/6.29" L 42/16.54" 98/38.58" - 67/26.38" 17/6.69" XL 43/16.93" 100/39.37" - 69/27.17" 18/7.09" XXL - - - - - Една Големина - - - - - "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YEMUSEED
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
DQ03-QM
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
боја:
2 боја
Големина:
S M L XL
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Роман

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.