• Свеж
моден долго полиестер шамија жените печатење свила марами нови 2018 Есен и Зима девојки shawl echarpe од индија FD047

моден долго полиестер шамија жените печатење свила марами нови 2018 Есен и Зима девојки shawl echarpe од индија

Оценка на посетителот:
DEN 239.52
DEN 144.00 -40 %

Стока
Во продавницата

Внимание на руски пријатели : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име,средно име и презиме при донесувањето на плаќање. 2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр.,Улица ,Град,Regin и земјата,во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати ! 3.Ние не сме одговорни за Вашата грешка.
Лето свила шамија жените hijab шамија Мода Chiffon Марами Печатење женски свила Марами
Материјал :
Полиестер
Големина на :
Должина : 155 см, Широка : 48 см
Answer : ___________________________ Note :
Мерка вирус 1~3 CM
Ви благодариме за вашиот поглед ! Ако имате било каков проблем со оваа точка , pls се чувствуваат слободни да контакт со нас

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Liva девојка
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
135cm-175cm
Број На Модел На:
FD00
Тип На Објект:
Марами
Должина:
155cm
Ширина:
48cm
зимски шамија:
шамија жени
свила шамија:
жените шамија
chiffon шамија:
hijab шамија
Муслимански hijab:
hijab капи
chiffon hijab:
Марами
женска марами:
Зимски марами
chiffon марами:
Марами жени висока мода 2016 година
Жените марами:
shawls и шалови

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.