• Свеж
Тактички Airsoft Воена Лов маска Мотоцикл Планински Велосипедизам Заштита Целосна Лицето маска

Тактички Airsoft Воена Лов маска Мотоцикл Планински Велосипедизам Заштита Целосна Лицето маска

Оценка на посетителот:
DEN 297.60
DEN 283.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Тактички Airsoft Воена Лов маска Мотоцикл Планински Велосипедизам Заштита Целосна Лицето маска
Функција : Изградени со брзо сушење ткаенини, пот-wicking и дише Одговара под кацигата, Нудиме целосна лице заштита Лесно да се огради за вршење должина околу 32 cm до 33 cm, должината е за да се вратот погоден за различни главата тип на пријатели Дизајниран за надворешна активност користите Карактеристики : Материјал : Брзо-за сушење Ткаенини Тежина : 100g Големина : 32cm x 22cm

Карактеристики на производот

Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Активни
Број На Модел На:
Целосна Лицето Маска
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.