• Свеж
Хранлива Хидратантна Лимон Лицето Маска За Третман На Акни Црна Раководител На Смена За Нега На Кожата Белење На Лицето Маска Масло Контрола Хидратантен

Хранлива Хидратантна Лимон Лицето Маска За Третман На Акни Црна Раководител На Смена За Нега На Кожата Белење

Оценка на посетителот:
DEN 330.24
DEN 192.00 -42 %

Стока
Во продавницата


Стоковните бар код : 6940824141685
Посебна намена козметика : никој
Производство лиценца број : XK16-108 6955
Ефект : Зацврстување, навлажнувачки, навлажнувачки, негување на кожата, заличи на кожата, се намалат порите, масло контрола
Квалитетот на гарантниот период : Три години
Нето содржина : 0.025
Трговец код : DHMJ16008
Хранлива Хидратантна Лимон Лицето Маска За Третман На Акни Црна Раководител На Смена За Нега На Кожата Белење На Лицето Маска Масло Контрола Хидратантен

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареењето,Третман На Акни
Бренд Име:
hanmeiji
Број На Модел На:
лимон лицето маска
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Формулирањето:
Крем
Состојка:
лимон
НЕТО-WT.:
25g
сертификација:
GZZZ
Употреба:
Целото Лице
Тип:
Завиткани Маска
Пол:
Женски
Продуктната линија :
лицето маска
Применливи на кожата:
Заеднички

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.