• Свеж
8 Компатибилен T2971 ЦРНА T2962 СИНОЗЕЛЕНА T2963 МАГЕНТА T2964 ЖОЛТА Мастило Касети за Epson XP 231 431 241 инк-џет Печатач

8 Компатибилен T2971 ЦРНА T2962 СИНОЗЕЛЕНА T2963 МАГЕНТА T2964 ЖОЛТА Мастило Касети за Epson XP 231 431 241 инк-џет

Оценка на посетителот:
DEN 2592.00
DEN 2333.00 -10 %

Стока
Во продавницата

Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота).
Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
T2971
Црна
2
18ml
T2962
Синозелена
2
18 ml
T2963
Магента
2
18 ml
T2964
Жолта
2
18 ml
Компатибилен EPSON 29 XL T2971 T2962-T2964 мастило кертриџ За принтер модел : За Изразување XP Home-431
За Изразување XP Home-241
За Изразување XP Home-231
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : .ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ. Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка.

Карактеристики на производот

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
XP231 XP431 XP241
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
MPN:
T2971 T2972 T2973 T2974
Модел На Печатач:
Изразување XP Home-231
Изразување XP Home-241:
Изразување XP Home-431

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.