• Свеж
За Asus матична плоча A550L A550LA R510L R510LA X550L X550LA плоча X550LD REV2.0 Плоча Со i5-4210U HD 4400 Работи

За Asus матична плоча A550L A550LA R510L R510LA X550L X550LA плоча X550LD REV2.0 Плоча Со i5-4210U HD 4400

Оценка на посетителот:
DEN 7296.00

Стока
Во продавницата

Ве молиме цел, врз основа на дел број само.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, го Рестартирате системот,и така натаму барем два пати. Тие ќе трае подолго време отколку EMS и други изразат начин и не можете да ги пратите на вашите производи на интернет, но тоа е зошто тоа е во овој брилијантен цена! 3) Ако сакате да се избира економија превозот начини како кина пост воздух mail итн, тоа е обично се 28-40 дена . Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по извршената уплата е потврдена. Пред испорака, имаме следниве тестови : 1. Регулатива и сугестии : 1)Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. 5) Наплата или со замена, ќе се организира по приемот на врати точка 6) Купувачот мора да го врати објектот во неговиот/нејзиниот сопствен трошок Тестирање постапка : Ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуга за вас, снабдување на производи со висок квалитет,добар изглед и прифатлива цена.

Карактеристики на производот

Чипсет:
intel HM76
Број На Модел На:
X550LC
Бренд Име:
SAMXINNO
Примена:
Лаптоп
Пристаништа:
SATA,DVI,HDMI,VGA
Тип Socket:
PGA 989
Објектот Состојба:
Користи
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Производи Статус:
Акции

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.