• Свеж
Нови 1pc 30X10mm Табела Нога Влошки Лепило Мебел Нога Нозете Не се Лизга Килим Чувствува Влошки Protetcors Анти Лизга Беж Мат Фитинзи

Нови 1pc 30X10mm Табела Нога Влошки Лепило Мебел Нога Нозете Не се Лизга Килим Чувствува Влошки Protetcors Анти

Оценка на посетителот:
DEN 228.00

Стока
Во продавницата


Цената е за 1pc Беж .
Тип : Табела Нога Влошки
Материјал : Чувствував
Боја : Беж
Дебелина : 5mm
Lenght : 30мм
Ширина : 10мм
Оваа подлоги може да се користи во било мебел нога,анти се лизга и абење отпор , особено не нула лево во подот
Ако ви треба други големина молам контактирајте ме кога ќе го поставите цел .
Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 10мм;Цена : $4.75
Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 8mm;Цена : $4.48
Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 6mm;Цена : $4.22
Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 5mm;Цена : $4.08
Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 4mm;Цена : $3.95
Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 3мм;Цена : $3.82
Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 2,5 mm;Цена : $3.74
Боја : Беж или Црно ; Должина : 30мм; Width : 2mm;Цена : $3.36
Пакет :

Карактеристики на производот

Обликот:
Правоаголни
is_customized:
Yes
Материјал:
Чувствував
Бренд Име:
Haporigin
Тип:
Табела Нога Влошки
Материјал:
Flet
боја:
Беж
Дебелина:
5mm
Должина:
30mm
Ширина:
10mm
Табела Нога Влошки:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.