• Свеж
10мм месо тело 4mm Сонда Работ Пронаоѓач Убодни Создаден за CNC Мелење Машина

10мм месо тело 4mm Сонда Работ Пронаоѓач Убодни Создаден за CNC Мелење Машина

Оценка на посетителот:
DEN 690.24

Стока
Во продавницата

Име на производ Титаниум Работ Пронаоѓач Модел CE420 Материјал High Speed Челик Главната Боја Сребрена Тон месо тело Кол 10мм/0.4" Сонда со Дијаметар од 4mm/0.2" Вкупната Големина 9 x 2cm/ 3.5" x 0.69"(L*Макс.D)

Карактеристики на производот

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Тип:
сите

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.