• Свеж
5pcs радиус=1.25 mm 2 Флејта hrc55 R1.25*5*D4*50 солидна карбид Топката носот Крајот Мелница CNC рутер битови алатки Мелење машина

5pcs радиус=1.25 mm 2 Флејта hrc55 R1.25*5*D4*50 солидна карбид Топката носот Крајот Мелница CNC рутер битови

Оценка на посетителот:
DEN 863.52

Стока
Во продавницата

5pcs 4mm*2.5*50mm HRC55 Две Flute Топката Носот Малку за CNC Рутери Ставка Опис : За CNC Рутер Дијаметар(SHK) : 4mm Сечење на Работ Дијаметар (ЦИР) : 2,5 mm Сечење Должина (CEL) : 5mm Севкупната Должина (OVL) : 50mm Цена за 5pcs 4mm*2.5*5*50mm HRC55 Две Flute Топката Носот cnc рутер Малку Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата. Ние ги испратите на налози од страна на Пост Mail со следење на број. Ако ви треба Изразат Испорака ве молиме известете преку Порака. Сите пакети се придружени со Следење на број. International Shipping се обично 15-60 дена во зависност од вашата земја локација, и Царината во вашата земја се земе време премногу. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и во тоа е оригиналниот пакет. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Повратните информации : Ние ја напушти автоматски позитивни повратни информации, по добивањето на еден од вас. Примена : Ние сме искрени, сериозни и со почит затоа што се работи за бизнис, кој ги цени искреност и професионалност од своите купувачи. Ве молиме бидете сигурни да купите дополнителни делови за иднината, за да се избегне конфузија и можни непријатности. Ние ја благослови вашиот бизнис. Ви благодариме за Вашата Поддршка.

Карактеристики на производот

Вкупна Должина:
50mm
Дијаметар:
4mm
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
CNCCheap
Број На Модел На:
HRC55 топката носот крајот мелница
Обложување:
Нано
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
SHK:
4mm
CEL:
5mm
Обложување:
Yes
Примена:
Се користи за CNC Рутер
Потекло:
произведено во Кина
Пакет:
5pcs
Бесплатен превозот :
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.