• Свеж
5Pcs Дијаметар од 1,5 мм 30/45/60 Степени Ножеви Букви нож Винил Машина Нема рѓа Antistatic За MIMAKI Нож Винил Машина

5Pcs Дијаметар од 1,5 мм 30/45/60 Степени Ножеви Букви нож Винил Машина Нема рѓа Antistatic За MIMAKI Нож Винил

Оценка на посетителот:
DEN 219.84
DEN 112.00 -49 %

Стока
Во продавницата


5 Pcs Дијаметар од 1,5 мм 30/45/60 Степени Ножеви Букви нож Винил Машина Нема рѓа Antistatic За MIMAKI Нож Винил Машина Карактеристики :
За MIMAKI винил машина Не ' рѓа, antistatic. Не пилинг, blistering, ' рѓа проблеми. Сечење на квалитетот е добра. Висока цврстина, поголема сила, подобра отпорност на триење, трајни степен повеќе висока. На врвот на ножот е остар
Спецификации :
Материјал : Волфрам челик Агол :
S01 : 30 степени
S02 : 45 степени
S03 : 60 степени Должина : 20mm Дијаметар : 1.5 mm Пакет се Вклучени :
1x 5 PCS Ножеви за MIMAKI винил машина

Карактеристики на производот

Сечење на работ должина:
30 степени машина, 45 степени машина, 60 степени машина
Дијаметар:
1.5 mm
Број На Модел На:
15030043
Вкупна Должина:
20mm
Бренд Име:
KEELRONL
Тип:
Букви нож
Обложување:
Никој
Материјал:
Волфрам челик
Количина:
5pcs
Агол:
30/45/60 степени
Функција:
Нема рѓа, antistatic

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.