• Свеж
HB Црна 2 52mm Универзална А-Столб Една Дупка Цртичка Мерач Метар Под Планината Носителот на Левата Рака Диск

HB Црна 2 52mm Универзална А-Столб Една Дупка Цртичка Мерач Метар Под Планината Носителот на Левата Рака Диск

Оценка на посетителот:
DEN 95.04
DEN 89.00 -6 %

Стока
Во продавницата

HB Црна 2" 52mm Универзална 2 Двојна Дупка Цртичка Мерач Метар Под Планината Носителот
Опис На Производот :
Fitment : Универзална Fitment на сите 52mm или 2 инчен Мерач
Боја : ЦРНА
Функција : 1 ДУПКИ Мерач на Држачот за Монтирање Pod Метар
Погоден за : Тоа е погоден за мерач која дијаметар е 52mm и должина е 70mm
Спецификација : ве Молиме Бидете Сигурни дека Големината на Вашиот Мерач се Вклопуваат Со Оваа точка
Овие е 100% сосема нов изглед А-столб Две дупки мерач pod.
Инсталацијата не е лесен, директен худ монтирани
Може да се одржи 1 BUC 52mm (2") величини.
Мерач pod доаѓа во ЦРНА насликани, но се подготвени да биде обоен во било која бои кои одговараат на вашиот автомобил.
Погоден За Сите 2"/52mm Дијаметар Мерачи на Авто Камион, Брод Мотор И Други Возила.
Пакет :
1 x столб ЕДЕН МЕРАЧ НОСИТЕЛОТ на ЛЕВАТА РАКА се ВОЗИ ЦРНА

Карактеристики на производот

Специјални Функции:
Автомобилот инструмент стојат
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
0.7
Бренд Име:
Бура Изменета
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Хонда Модел:
Граѓански
Другиот Дел Број:
00
Производителот Дел Број:
Автомобилот инструмент стојат
Осветленост Дел Број:
00
Граѓанско-Година:
1999 година

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.