• Свеж
Преносни Црево Бинокуларна Стерео Микроскоп 8X за Поправка Хирургија Стереоскопски Прилагодливи Агол на Гледање

Преносни Црево Бинокуларна Стерео Микроскоп 8X за Поправка Хирургија Стереоскопски Прилагодливи Агол на Гледање

Оценка на посетителот:
DEN 8592.00

Стока
Во продавницата

100% задоволство е наша цел!
Ако имате било каков проблем кога ќе го примите пакетот ве молиме ни e-mail првиот побрзо.8 X Работа на далечина : 145mm Една Тежина : околу 4kg.(ако не можете да го прифати ова долго време да доставени,pls не понудата,ти благодарам!)
-Хонг Конг, Macao
-Јапонија, Кореја, Тајван
-Малезија, Сингапур
-Австралија, Нов Зеланд
-Белгија, велика БРИТАНИЈА, Данска, Финска, Грција, Ирска, Италија, Луксембург, Малта, Норвешка, Швајцарија,Германија,Португалија,
Шведска, Франција, Шпанија, Австрија
-САД, Канада
За нарачки од сите други земји ,ве молиме ни e-mail прво пред да се одржи редот.
Сите плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува. стандардна конфигурација : 1 пар WF10 X/20mm eyepieces со висок eyepiont 1 компјутер 0.добредојдовте на понудата,ако имате повеќе прашање pls се чувствуваат слободни да контакт прво,ти благодарам. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите за вас . Многу Ценети
Превозот :
Со цел да се намалат трошоците за нашите клиенти,Ние обично бродот на елементи, за да на следниве земји и области за слободни од воздухопловната, обично трае 10-28 дена да пристигнат.
Ние сме Cnscope,и ние сме професионални микроскоп и телескоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија,така што ние имаме повеќе микроскоп дел,во иднина,ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница,ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати,и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување,така што нема да има дополнителни грижи.
добредојдовте wholsaler !!ќе го добиете она што го сакате!
Преносни Црево Бинокуларна Стерео Микроскоп 8 X за Поправка Хирургија Стереоскопски Агол на Гледање Прилагодливи Производ Функција : Фиксно зголемување микроскоп (кратенка : црево микроскоп) Широко поле на гледање, јасни слики, стереоскопски Лево окуларот диоптријата на вредноста + 5dp, окуларот цевка прилагодување на опсегот : 55-75mm Вкупно зголемување : 8 X окуларот : 10 X20mm Цел леќа : 0.

Карактеристики на производот

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
ПРО-8x
Зголемување На Односот На:
8X

Поврзани производи

Горната и долната Прилагодливи Индустриски Видео Камера Држачот за Маса Стојат 50mm Прстен Леќа Фиксни За Лабораториски

2879.52 -19 % DEN 2332.00

(Само се применуваат за предмети по добивањето на 60 дена.wyприклучокstartЖешка Стока$79 Ако не се задоволи с�

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.