• Свеж
1200x Зум Окуларот Метал Биолошки Микроскоп со Носите Кутија и LED Светло за Деца Образовни Подароци

1200x Зум Окуларот Метал Биолошки Микроскоп со Носите Кутија и LED Светло за Деца Образовни Подароци

Оценка на посетителот:
DEN 3355.20
DEN 2986.00 -11 %

Стока
Во продавницата


1. Окулар : 10 X-20 X Зум
2. Зголемување : 50 X-100 X, 200 X-400 X, 600 X-1200 X
3. L ighting Systerm : како Одраз Огледало и Светилка
4. Батерии : 2 АА Батерии (Не се Вклучени)
5. Нето Тежина : околу 850g (само микроскоп)
6. Боја : сина

Карактеристики на производот

Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Бренд Име:
SRATE
Drawtube:
Monocular
Број На Модел На:
bl-1200
Материјал:
Метал
Теорија:
Децата Микроскоп
Место на Потекло:
Henan, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Зголемување На Односот На:
1200x

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.